Program

Zapraszamy na X trasę Nieprzetartego Szlaku. Szum wodospadu, piękno przyrody ukoi nasze myśli i serca. Będziemy podziwiać piękno Karkonoszy i Gór Izerskich. Zdobędziemy szczyty nie tylko gór , ale pokonamy własne trudności. Przy ognisku pląsów i śpiewanek nie będzie końca.

Trasa wielopoziomowa

Komendantka trasy –  phm. Gabriela Trela-Kilian

Zastępca komendantki ds. programowych – hm Maria Mycan

Członkini komendy ds. finansów – Lidia Cichuta

Członek komendy- Oboźny- pwd. Zbigniew Kozicki

Kontakt: – 609-083-729, email: 1gbm@gazeta.pl

Organizator- Referat Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Dolnośląskiej

Czwartek-14.09.2017— Bieg patrolowy, trasa : D. W. Świteź – Huta Szkła ( zwiedzanie ) – Wodospad Szklarki – Dawna Strażnica – Świteź, kominek lub ognisko zapoznawcze

Piątek-15.09.2017– 09.00 – Trasa : Szklarska Poręba – Pec pod Śnieżką w Czechach ( przejazd autokarem ),wjazd na Śnieżkę wyciągiem – gondolą 4 osobową, zejście drogą jubileuszową do Karpacza, powrót do Szklarskiej Poręby autokarem, zajęcia plastyczne ( Kartka do albumu)

Sobota-16.09.2017- Trasa : Szklarska Poręba – Świeradów Zdrój ( przejazd autokarem),wjazd na Stóg Izerski wyciągiem – gondolą,przejście do Jakuszyc czerwonym szlakiem przez Izerską Halę, Schronisko na Orlej,Powrót do Szklarskiej Poręby autokarem. Zakończenie Rajdu trasy III Nieprzetartego Szlaku. Podsumowanie Trasy.

Niedziela- 17.09.2017- wg regulaminu , 11.00- apel końcowy