Program

„W górach jest wszystko co kocham” . Na trasie będziemy odkrywać piękno Gór Izerskich, Karkonoszy i Rudaw Janowickich, zdobędziemy szczyt swoich możliwości. Tajemniczość emanująca z krajobrazów oraz historii Sudetów obudzi w nas poszukiwacza nowych wyzwań, a także wyzwoli ukryty potencjał twórczy w nas. Niech niesie nas przyjaźń i pieśń przez Pasma Sudetów.

Trasa wielopoziomowa

Komendantka trasy-  phm. Agnieszka Bartkowiak

Członkini komendy ds. programowych- pwd. Monika Chlipała

Członek komendy- Oboźny- phm. Paweł Jaraszek

Kontakt: – 668—947-702, email:agnieszka364@wp.pl

Organizator- Referat Nieprzetartego Szlaku Chorągwi Dolnośląskiej
Zadania przedrajdowe

– przygotuj kartkę do kroniki

-przedstaw swoją drużynę zgodnie z fabułą trasy

– przygotuj dwie piosenki— jedna związana z górami, druga ulubiona drużyny; prześlij tytuły i teksty na adres komendantki trasy

Czwartek-14.09.2017– Trasa : Szklarska Poręba – Świeradów Zdrój ( przejazd autokarem),wjazd na Stóg Izerski wyciągiem – gondolą, przejście do Jakuszyc czerwonym szlakiem przez Izerską Halę, Schronisko na Orlej, Powrót do Szklarskiej Poręby autokarem.

Piątek-15.09.2017– Trasa: Karpacz- wjazd wyciągiem – Mała Kopa, Śnieżka, zejście –Strzecha Akademicka, Samotnia

Sobota-16.09.2017- Trasa: Janowice Wielkie-Sokolik, Szwajcarka

Niedziela-17.09.2017- wg. regulaminu , 11.00- apel końcowy