TRASA DLA HARCERZY STARSZYCH

Program – „Superbohaterowie”

Fabuła Trasy III będzie opierała się na filmach o super bohaterach. Harcerze będą mieli okazję sprawdzenia swoich umiejętności w taki zróżnicowany sposób, jak zróżnicowani są bohaterowie – od umiejętności fizycznych po naukowe. Przy sprawdzaniu się harcerzy starszych jako bohaterów pomogą sprawności harcerskie dwu i trzygwiazdkowe. Każdy uczestnik trasy będzie miał przyporządkowanego bohatera, z którym będzie utożsamiał się przez 3 dni wędrówki po górach.

pwd. Aleksandra Szemberska – komendantka trasy, tel. 668 536 969

pwd. Julia Szemberska – z-ca komendanta ds. programu

pwd. Wojciech Kozłowski – kwatermistrz

pwd. Piotr Tamioła – oboźny