Program – „Powrót do przyszłości”

Jak co roku fabuła będzie nawiązywała do wybranych filmów, które będą mówiły o przyszłości i rozwoju technologii. W trakcie trasy patrole wezmą udział w punktach powiązanych z wybranymi filmami wcielając się w ich bohaterów. W trakcie trasy odniesiemy się do nowoczesności, ale także popatrzmy na nią poprzez tradycję, które powinno się kultywować oraz skorzystamy z nowoczesnych technologii.

Trasa dla harcerzy starszych

Komenda Trasy

pwd. Julia Jeleń – Komendant

pwd. Barbara Tchorowska – Programowiec

pwd. Aleksandra Brzezicka – Programowiec

pwd. Piotr Kryjom – Oboźny

HO Krzysztof Ostryżniuk – Promocja

13 września – czwartekstart: Jelenia Góra – Sobieszów 8:00-10:00

Szlak czerwony – Zamek Chojnik – szlak zielony – Przełęcz Ludomira Różyckiego – szlak niebieski – Jagniątków – szlak czarny – Trzy Jawory – szlak niebieski – Piechowice – Złoty Widok

14 września piątek – Złoty Widok – Szlak żółty – Jagniątków – szlak niebieski – Czarna Przełęcz – szlak czerwony – Szrenica

15 września sobota – Szrenica – Szlak czerwony – Wysoki Most – szlak czarny – Szklarska Poręba Szkoła Podstawowa nr 1.