TRASA DLA ZUCHÓW

 Program „Asteriks i Obeliks na tropie Idefiksa”

Zuchy dowiadują poznają Asteriksa, Obeliksa i Idefiksa, podejmują decyzję, że wyruszają wraz z nimi do wioski Galów. Jednak przed samym wyjściem okazuje się, że Idefiks znika. Obeliks prosi zuchy by pomogły mu odnaleźć Idefiksa, jego ukochanego psa. Podczas trzydniowych poszukiwań, zuchy zdobywają nowe umiejętności i wiedzę potrzebną do zdobywania nowej sprawności Galijczyk oraz sprawności indywidualnych, które odkryją się przed nimi na trasie.

Komenda

hm. Agnieszka Czajkowska-Wróbel – komendantka trasy, tel. 694 211 166

Marszruta

12 września – czwartek  – start: rynek w Lubawce, godz. 10.00, meldowanie patroli w Szkole Podstawowej przy ul. Bocznej 13 w godzinach 9.00-10.00

Rynek w Lubawce – ziela onym do Rezerwatu Krucze Skały – zielonym do Rozdroża trzech Buków – niebieskim rowerowym do Leszczówki – żółtym na Jaworową – zielonym na Wysoką Polanę i Czerwone Skały – czerwonym rowerowym do ścieżki przez Polanę młodości – ścieżką do Lubawki, nocleg – Była Szkoła Podstawowa ul. Boczna 13 (własne karimaty i śpiwory)

13 września piątek – CZECHY – Skalne Miasto i ZOO SAFARI, nocleg – była Szkoła Podstawowa ul. Boczna 13 (własne karimaty i śpiwory)

14 września sobota – przejazd do Szklarskiej Poręby – ze szkoły w Szklarskiej Porębie – zielonym do Schroniska Kochanówka – niebieskim do czarnego – czarnym do Żelaznego Tygla Walońskiego, Szkoła Podstawowa nr 1 w Szklarskiej Porębie (nocleg, własne karimaty i śpiwory)